Pridané: 6.2.2015
Rozpis tréningov

Prípravky

ZŠ V. Javorku, Žilina /Hliny 5/ - tréner Ján Dlábik

UTOROK 14:30 - 16:00 ZŠ V. Javorku
ŠTVRTOK 15:30 - 17:00 ZŠ V. Javorku

 ZŠ Martinská, Žilina /Vlčince/ - tréner Pavol Dlábik

PONDELOK 14:30 - 16:00 ZŠ Martinská
UTOROK 15:45 - 17:15 ZŠ Martinská
ŠTVRTOK 15:00 - 16:30 ZŠ Martinská

Mladší minižiaci "A"aj "B" (U11): Tréner Jozef Kern

PONDELOK 16:00 - 18:00 ZŠ Karpatská
UTOROK 16:00 - 18:00 ZŠ Karpatská
ŠTVRTOK 16:00 - 18:00 ZŠ Karpatská
PIATOK 16:00 - 18:00 ZŠ Karpatská

Starší minižiaci (U12): Tréneri Peter Muhlberger, Richard Uhrina

PONDELOK 16:00 - 17:30 Dopravná Akadémia
UTOROK  16:30 - 18:00  ZŠ Limbová
STREDA  16:00 - 17:30  Dopravná Akadémia
PIATOK  15:30 - 17:00  Dopravná Akadémia

 

 

 

 

 

Mladší žiaci (U13): Tréner Ján Dlábik

PONDELOK 16:30 - 17:30 ZŠ Limbová
UTOROK 16:30 - 18:00 ZŠ Limbová
ŠTVRTOK 15:00 - 16:30  ZŠ Limbová 
PIATOK 15:30 - 17:00 ZŠ Limbová 

Žiaci U(14): Tréner Miroslav Chudík, Vladimír Belčík

PONDELOK 17:30 - 19:00 Dopravná akadémia, Rosinská cesta č. 2
UTOROK 16:00 - 17:30 Dopravná akadémia, Rosinská cesta č. 2
ŠTVRTOK 16:00 - 17:30 Dopravná akadémia, Rosinská cesta č. 2
PIATOK 17:00 - 18:30 Dopravná akadémia, Rosinská cesta č. 2

Starší žiaci (U15): Tréner Bohdan Iljaško ml.

PONDELOK 17:00 - 18:30 ZŠ Gaštanová
UTOROK 16:00 - 17:30 ZŠ V. Javorku
ŠTVRTOK 16:00 - 17:30 ZŠ Limbová
PIATOK  17:30 - 19:00 ZŠ V. Javorku

Kadeti "A" (U17): Tréner Róbert Muhlberger, Richard Uhrina

PONDELOK 17:30 - 19:00 ZŠ Karpatská
UTOROK 17:30 - 19:00  ZŠ Karpatská
ŠTVRTOK 17:30 - 19:00  ZŠ Karpatská
PIATOK 17:00 - 18:30  ZŠ Limbová

Kadeti "B" (U17): Tréner Bohdan Iljaško, Štefan Hlavatý

PONDELOK 15:30 - 17:00 ZŠ Gaštanová
UTOROK 18:00 - 19:30 ZŠ Gaštanová
ŠTVRTOK 17:30 - 19:00 ŽS Limbová
PIATOK 15:30 - 17:00 ZŠ Limbová

Juniori: Tréneri Robert Muhlberger, Richard Uhrina

PONDELOK 17:30 - 19:00  ZŠ Karpatská
UTOROK 17:30 - 19:00  ZŠ Karpatská
ŠTVRTOK 17:30 - 19:00  ZŠ Karpatská
PIATOK 17:00 - 18:30  ZŠ Limbová

 

 

 


image
image
18.11.
U17: Žilina - Liptovský Mikuláš
18.11.
U12: Žilina - Liptovský Mikuláš
29.10.
U15: Žilina - Košice
111:15
29.10.
U19: Žilina - Karlovka Bratislava
90:73
28.10.
U19: Žilina - Komárno
87:58
28.10.
U11: Žilina - Zvolen
70:9
28.10.
U15: Žilina - Rožňava
113:27
22.10.
U17: Žilina - Inter Bratislava
85:69
image
image
image
image