Pridané: 22.7.2020
Mikroliga

FINÁLE FATRANSKÁ MIKROBASKETBALOVÁ LIGA " V I K T O R K A " 2019 / 2020

MIKROBASKETBALOVÝ FINÁLOVÝ TURNAJ - TELOCVIČŇA ZŠ LIMBOVÁ č . 30 ŽILINA - sídlisko Solinky , dňa 27 . 06 . 2020 / s o b o t a /
Hrací systém : 5 družstiev „ každý s každým „

ZŠ LIBOVÁ ŽILINA - ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA 14 : 9 / 0 : 8 /
Strelci za Limbová : FEKETÍK - 10 , URDA - 3 , MICHALKO - 1 .
Strelci za Martinská : LALUHA - 6 , JANI - 2 , CHOVANEC - 1 .

CZŠ R . ZAYMUSA ŽILINA - DSA ROZKVET POVAŽSKÁ BYSTRICA 2 : 32 / 0 : 20 /
Strelci za Zaymusa : DUSA - 2
Strelci za Rozkvet : TORDA , VAŇOUS , FIORENTÍNY - po 10 , RUSNÁK - 2 .

ZŠ LIMBOVÁ ŽILINA - MBA P R I E V I D Z A 8 : 16 / 2 : 12 /
Strelci za Limbová : FEKETÍK - 4 , SUCHOMEL , MICHALKO - po 2
Strelci za Prievidza : TINES - 4 , PAVLENDA , TORÁČ , VNUČKO , RAGAN , GIAKAS , ŠVARC - po 2 .

ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA - DSA ROZKVET POVAŽSKÁ BYSTRICA 6 : 24 / 4 : 6 /
Strelci za Martinská : LALUHA - 4 , LOKAJ - 2 .
Strelci za Rozkvet : STRAŇOVSKÝ , RUSNÁK , TORDA - po 6 , FIORENTÍNY - 4 , CHUDOVSKÝ - 2 .

CZŠ R . ZAYMUSA ŽILINA - MBA PRIEVIDZA 4 : 26 / 2 : 10 /
Strelci za Zaymusa : KRŠŠÁK , DUSA - po 2 .
Strelci za Prievidza : TINES , DOBIŠ - po 6 , PAVLENDA , VNUČKO , TORÁČ - po 4 , GIAKAS - 2 .

ZŠ LIMBOVÁ ŽILINA - DSA ROZKVET POVAŽSKÁ BYSTRICA 3 : 21 / 2 : 12 /
Strelci za Limbová : SUCHOMEL - 2 , TOMKA - 1 .
Strelci za Rozkvet : TORDA , LAPUNÍK , RUSNÁK - po 4 , STRAŇOVSKÝ - 3 , HALJAK , LETKO , VAŇOUS - po 2 ,

ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA - CZŠ R . ZAYMUSA ŽILINA 11 : 6 / 1 : 2 /
Strelci za Martinská : CHOVANEC , KADAŠI - po 4 , LOKAJ - 3 .
Strelci za Zaymusa : DUSA - 6 .

DSA ROZKVET POVAŽSKÁ BYSTRICA - M B A P R I E V I D Z A 15 : 6 / 8 : 3 /
Strelci za Rozkvet : TORDA - 7 , RUSNÁK - 4 , STRAŇOVSKÝ , HALJAK - po 2 .
Strelci za Prievidza : TORÁČ , RAGAN - po 2 , PAVLENDA , VNUČKO - 1 .

ZŠ LIMBOVÁ ŽILINA - CZŠ R . ZAYMUSA ŽILINA 26 : 0 / 12 : 0 /
Strelci za Limbová : KAPER , ZAŤKO , URDA - po 6 , MICHALKO - 4 , FEKETÍK , KADÍK - po 2 .

ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA - MBA P R I E V I D Z A 1 : 22 / 1 : 12 /
Strelci za Martinská : LALUHA - 1
Strelci za Prievidza : TORÁČ - 10 , PAVLENDA - 6 , BRIATKA - 4 , ŠVANTO - 2 .

KONEČNÁ TABUĽKA :


1 . DSA ROZKVET POVAŽSKÁ BYSTRICA 4 4 0 92 : 17 8 bodov
2 . MBA PRIEVIDZA 4 3 1 70 : 28 7 bodov
3 . ZŠ LIMBOVÁ ŽILINA 4 2 2 51 : 46 6 bodov
4 . ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA 4 1 3 27 : 66 5 bodov
5 . CZŠ R . ZAYMUSA ŽILINA 4 0 4 12 : 95 4 body

ALL STARS „ A „ :
MICHAL RUSNÁK - POVAŽSKÁ BYSTRICA
ADAM TORDA - POVAŽSKÁ BYSTRICA
ADRIÁN RAGAN - MBA P R I E V I D Z A ALEX PAVLENDA - MBA PRIEVIDZA MATEJ URDA - ZŠ LIMBOVÁ ŽILINA

ALL STAR „ B „ :
SIMON SUCHOMEL - ZŠ LIMBOVÁ ŽILINA VILIAM LALUHA - ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA MATÚŠ LOKAJ - ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA TOMÁŠ KRŠŠÁK - ZŠ R. ZAYMUSA ŽILINA ŠIMON STANÍK - ZŠ R . ZAYMUSA ŽILINA

NAJUŽITOČNEJŠÍ HRÁČI :

FILIP FEKETÍK - ZŠ LIMBOVÁ ŽILINA JAKUB HALJAK - ROZKVET POVAŽSKÁ BYS. PETER DUSA - CZŠ R . ZAYMUSA ŽILINA FILIP TORÁČ - MBA PRIEVIDZA MAXIMILIAN JANI - ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA

NAJÚSPEŠNEJŠÍ TRÉNER :
PETER T O R D A DSA ROZKVET POVAŽSKÁ BYSTRICA

Tešíme sa na 14 . ročník Fatranskej mikrobasketbalovej ligy 2020 / 2021 .


image
image
4.10.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
48:65
3.10.
U17: Žilina - Ban. Bystrica
73:66
9.2.
U16: Žilina - Svit
50:82
8.2.
U16:Žilina - Spiš. Nová Ves
85:52
1.2.
U17: Žilina - Liptovský Mikuláš
26.1.
U19: Žilina - BSC Bratislava
25.1.
U19: Žilina - Inter Bratislava
19.1.
U17: Žilina - Michalovce
image
image
image
image