pridal: admin 7-3-2022
Majstrovský zápas žiakov a juniorov
Juniori

MBK Victoria Žilina - BK Michalovce  67:69 /54:52/

Strelci: Kadaši 17, Hornák 14, Krebes 12, Florek R. 11, Novák 9, Šimún 4, Florek I. 0, Komada 0, Demeter 0

Zápas sme začali veľmi dobre, keď po úvodnom tlaku sme viedli 15:5. Súper hru postupne vyrovnal a od druhého polčasu to bol boj o každú loptu. Nakoniec pripadol posledný útok súperovi, ktorému sa podarilo za vyrovnaného stavu v poslednej sekunde skórovať. Nedarilo sa nám v úspešnosti trojkovej streľby (1/18), čo bol rozhodujúci faktor tohto zápasu. Súper nám nastrieľal 10 trojok.

Zápas s TYDAM Košice sa nehral

Žiaci U14

Odohrali  sme majstrovský  zápas  s  družstvom  ŠKP  BBC  BANSKÁ  BYSTRICA.  Včera  sa  zápas  s  AKAPO  LUČENEC  nehral  z  dôvodu  pozitivity  na  COVID 19  u  hráčov  a  trénerky  z  Lučenca  .  Zápas  sa  dohrá  /ak  to  schváli  HKSBAZÁPAD/ vo  štvrtok  o  16,00  hod.  v  telocvični  ZŠ  Limbová  č . 30  Žilina  -  sídlisko  Solinky.

MBK  VICTORIA  ŽILINA  -  ŠKP  BBC  BANSKÁ  BYSTRICA   59  :  54  /27 : 31/

Strelci:  PIVKO  24, UČNÍK 13, JANÍK 10,  MAŤUGA 6, SCHNEIDER 4, ŠVANCAR 2.

Zápas  mal  vyrovnaný  priebeh,  obe  družstvá  podali  húževnatý  výkon,  striedali  lepšie  momenty  s  hrubými  chybami.  Nám  sa  podarilo  v  úvode  4. štvrtiny  dobrou  obranou  a  doskokom  pod  vlastným  košom  odskočiť  na  53 : 41, no  súper  šnúrou  0 : 6 záver  zápasu  skoro  zdramatizoval  . . .