pridal: admin 31-1-2022
Mladší mini na turnaji v Poprade
Naše družstvo sa zúčastnilo ďalšieho turnaja v Poprade v kategórii Mladší mini U11.

V prvom zápase sme sa nastúpili proti ŠBK Galaxy Košice Orange. Družstvo Košíc bolo po všetkých stránkach lepšie, zohratejšie. My sme sa pomaly rozbiehali, kazili ľahké prihrávky, z čoho pramenili jednoduché body súpera.

MBK Victoria Žilina - ŠBK Galaxy Košice Orange 25 : 45 (9:15, 0:14, 6:12, 10:4 )

Žilina: Dusa 17, Picek 4, Kadaši 2, Šoška 2, Varga, Konušiak, Tomka, Weis, Sobek, Pekár, Gibbs.

Druhý zápas sme hrali s družstvom BKM Iskra Svit. Zápas mal vyrovnaný priebeh do polčasu. Potom sa začala prejavovať únava a s ňou sa zvyšoval počet chýb. Chlapci sa nevzdali a bojovali o každú loptu. Snažili sa, radovali s každého bodu čo dali. Bohužiaľ s pribúdajúcimi minútami narastal aj rozdiel v skóre.

MBK Victoria Žilina - BKM Iskra Svit 28:47 (10:12, 7:8, 6:12, 5:15)

Žilina: Dusa a Šoška po 6, Kadaši a Tomka po 5,  Konušiak,  Weis a Picek po 2, Varga, Sobek, Pekár, Gibbs.