BK 04 AC LB SPIŠSKÁ NOVÁ VES - MBK VICTORIA ŽILINA  71:73     (29:37)

Body: Šváby -22 bodov, Turza -15 bodov, Fedor-11 bodov, Moravčík -10 bodov, Erben - 8 bodov,Pažický- 4 body, Michalek-3 body

BKM ISKRA SVIT - MBK VICTORIA ŽILINA  54:97(30:49)

Body: Michalek-17 bodov, Pažický -16 bodov, Turza -14 bodov, Erben a Kasák po 13 bodov, Fedor-8 bodov, Šváby -6 bodov, Jedinák -4 body, Moravčík a Novák po 3 body

Tréner: Dôležitý súboj v SNV sme zvládli aj keď sme ho vôbec nezačali dobre . Domáci začali zápas šnúrou 10:0 (Korfanta 8 bodov) postupne sme však začali vyrovnávať hru a v druhej štvrtine sme boli lepším a dominatnejším družstvom, vyhrali sme ju 11:21.Polčasový náskok 29:37 .Tretiu štvrtinu sme však hrali opäť zle a súper nás v nej prevýšil a vyhral ju 28:19.  V 4.štvrtine sme sa s domácimi naťahovali o každý jeden bod. V závere nám vyšiel signál a súper nepremenil svoju záverečnú strelu. Hráčov musím pochváliť za bojovnosť a snahu avšak trápi nás nižšia percentuálna úspešnosť  streľby na súperových ihriskách , na ktorej musíme výraznejšie zapracovať.
Vo Svite to bolo z našej strany povinné  víťazstvo ,priestor dostali všetci hráči .

26 . januára 2019  /  sobota  /  -  telocvičňa  ZŠ  LIMBOVÁ  ŽILINA  -  Sídlisko  Solinky