MBK VICTORIA ŽILINA - MBK HANDLOVÁ   150:65 /82:23/

Body: Šváby -31, Pažický -26, Michalek -23, Fedor-19, Turza-18, Nižný -12, Novák -9, Kasák -7, Erben-3, Mrázik-2,

MBK VICTORIA ŽILINA - MBA PRIEVIDZA  103:62 /56:20/

Body: Nižný -24 , Turza-17, Erben-16, Šváby-13, Pažický-10, Fedor-9, Novák -5, Michalek-4, Moravčík-3, Kasák -2

Tréner M.Chudík: chalanov musím pochváliť za výborné zvládnuté domáce zápasy .Obidva zápasy sme rozhodli do polčasu. Veľmi dobré sme mali hlavne prvé štvrtiny ,ktoré sme vyhrali v prvom zápase 44:10 a druhom proti silnejšej Prievidzi 33:4 a tým nastavili vývoj zápasov. Teraz v stredu 16.1 nás čaká dohrávaný priamy súboj o prvú štvorku s Banskou Bystricou ,ktorý bol odložený pre chorobu hostí.

Starší žiaci, 1. liga

Žilina  - Ssp. nová ves   76 - 59 /42-24/

Krajčovič 17, Kadaši 13, Ševčík 11, Krebes 10, Sklenár 8, Šaray 7, Magvaši 4, Novák, Michalička, Jarabica po 2

3 štvrtiny sme boli lepší, dobrý výkon, v obrane, pochvala

MLADŠÍ  MINI  CHLAPCI  roč . nar . 2008  a  mladší REGIÓN  STRED   5. kolo:

Zápas  5  -  5  :

BK IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA  -  MBK VICTORIA ŽILINA   22  :  71  /12  :  45/

PIVKO  -  20,  JANÍK  -  16,  CHAMRADA  -  13,
FIŤMA  -  6,  SELEŠ,  ŠVANCAR,  ONDRIČKA -  po  4,  MAGDALÍK,  ŠIMA  -  po  2.

10  malých  zápasov  3  -  3  :  na  body  sme  vyhrali   4  : 16   /  zá výhru - 2  body , za  remízu  -  1  bod  ,  za  prehru  -  0  bodov  /

1 . zápas     1  :  4             0  :  2
2 . zápas     2  :  1             2  :  2
3 . zápas     4  :  2             4  :  2
4 . zápas     1  :  3             4  :  4
5 . zápas     0  :  3             4  :  6
6 . zápas     3  :  4             4  :  8
7 . zápas     0  :  6             4  :  10
8 . zápas     2  :  3             4  .  12