Víkendové výsledky našich družstiev
Juniori:

IMC SLOVAKIA POVAŽSKÁ BYSTRICA - MBK VICTORIA ŽILINA  86:81 (47:53)

Body: Pažický -22 bodov, Turza -21 bodov, Michalek-14, Moravčík-9,Erben- 6, Nižný -5, Fedor- 4,

Tréner M. Chudík: Napriek prehre musím chalanov pochváliť za dobrý výkon. 30 minút sme viedli v tomto zápase a boli lepším mužstvom. Zápas sa však hrá 40 minút a my sme nezvládli poslednú štvrtinu, ktorú sme prehrali 18:8.
Teraz v decembri nás čaká séria štyroch zápasov vonku Michalovce, Košice , Banská Bystrica, Levice a ak sa chceme dostať na záverečný turnaj  potrebujeme bodovať aj u súperov.

Kadeti:

MBA Prievidza  - MBK Victoria Žilina  81:83 (52:41)

Pažický P. 29, Novák 16, Pažický J. 13, Kasák 11, Mrázik 8, Akantis 6

MŠK BK Žiar nad Hronom  - MBK Victoria Žilina  67:70 (27:37)

Pažický P. 18, Akantis 16, Mrázik 14, Novák 8, Mühlberger 6, Kasák 4, Pažický J. 4

Prvý zápas sme nezačali dobre, domáci mali vysokú úspešnosť streľby, ale postupne sme hru vyrovnávali a v samom závere sme vybojovali cenné víťazstvo.
Druhý zápas sa jednoznačne vyvíjal v náš prospech, vyhrávali sme o 25, bodov, ale súper sa nevzdával, presingom postupne znižoval náš náskok, ale zápas sme dotiahli do víťazného konca.
V súťaži sme bez prehry na prvom mieste východnej skupiny.