MBK VICTORIA ŽILINA - BKM ISKRA SVIT   112:59   /57:27/

Body: Turza -21, Nižný -18, Michalek -16, Erben -16, Moravčík -14, Fedor -11,Pažický -9, Novák -4, Akantis-2

MBK VICTORIA ŽILINA - BK 04 AC LB SPIŠSKÁ NOVÁ VES   93:82   /53:29/

Body: Turza- 22, Moravčík -21,  Erben-19, Pažický -19, , Nižný - 8, Novák -2, Fedor -2

Dosiahli sme ďalšie dve dôležité víťazstvá a v súťaži máme bilanciu 7 výhier dve prehry. V sobotu sme si ľahko poradili s družstvom Svitu. Príležitosť dostali všetci hráči.
V nedeľu nás čakal o dosť náročnejší súper zo SNV. Začali sme výborne a súpera sme zasypali 34 bodmi a dostali len 15. Solídný výkon pokračoval aj v druhej štvrtine a v polčase sme vyhrávali 53:29. A vyzeralo, že sa zopakuje scénar zo sobotňajšieho zápasu, opak bol však pravdou, prestali sme byť agresívny  a disciplinovaný v obrane a v útoku sme veľmi zle riešili situácie.
Súpera sme nechali doťiahnuť až na rozdiel 10 bodov 79:69, avšak viac sme už nedovolili. V druhom polčase sme si nechali streliť až 53 bodov a pokazili sme si dojem z výborného vystúpenia z prvého polčasu, čo ma mrzí. Verím, že sa z toho poučíme do dalšieho dvojkola, ktoré hráme na Karlovke a v Nitre.

Kadeti, 1. liga SR

MBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom  102:70  /62:32/

Mrázik 22, Novák 22, Erben 17, Pažický P. 15, Kasák 12, Pažický J. 9, Akantis 3, Mühlberger 2,
Gavaler 0, Hornák 0

MBK Victoria Žilina - 84:65  /59:25/

Kasák 23, Pažický P. 22,  Mrázik 11, Novák 8, Akantis7, Mühlberger 6, Erben 4, Hornák 2,
Pažický J. 1, Gavaler 0, Bosík 0

V oboch zápasoch sme rozhodli už v prvom polčase, keď súperi nedokázali vzdorovať
našej agresívnej a rýchlej hre, takže potom mohli dostať šancu mladší hráči, aby zbierali
skúsenosti do ďalšej sezóny.

Starší žiaci:

SNV - Žilina   63 - 60  /34:18/

Body Krajčovič 21, Kadaši 14, Sklenár 11, Krebes 9, Ševčik 3 Michalička 2.

Zlý prvý polčas potom sme sa dotiahli na egal ale nedali sme šestky ani spod koša pochvala za bojovnosť.

Mladší mini, roč . nar. 2008  a  mladší

MBK  VICTORIA  ŽILINA  -  MBA  PRIEVIDZA             41  :  66   /18  :  22/

štvrtiny:   10  :  11,  8  :  11,  19  :  25,  4  :  19

PIVKO  -  14,  MIKULÍOK  -  7,  MAGDALÍK  -  5, ŠIMA,  KOZLÍK  -  po  4,  ŠVANCAR,  FIŤMA,  SELEŠ  -  po  2,  CHAMRADA  -  1

10  zápasov  hra  3  :  3    :  MBK  VICTORIA  ŽILINA  -  MBA  PRIEVIDZA    4  :  16  /  na  body  za  víťazstvo  -  2   ,  za  remízu  -  1  ,   za  prehru  -  0  /  1  zápas  trvá  5  min . hrubého  času  , hrá  sa  na  1  kôš  ,

1 . zápas  :  0  :  3
2 . zápas  :  0  :  5
3 . zápas  :  1  :  4
4 . zápas  :  0  :  2
5 . zápas  :  2  :  1
6 . zápas  :  2  :  0
7 . zápas  :  0  :  2
8 . zápas  :  1  :  4