MBK VICTORIA ŽILINA- BK MICHALOVCE  82:74  (42:40)

Turza -25, Fedor-19, Pažický-14, Nižný -13, Moravčík -6, Mrázik-3, Michalek-3      Michalovce:  Kincel - 27, Pirkovský-15

MBK VICTORIA ŽILINA - KB SLAVIA TU KOŠICE  79:103  (39:53)

Žilina:Fedor -23, Turza -18,Pažický -13, Kasák -9, Mrázik-8, Moravčík-5, Akantis-3         Košice: Monček -22, Tchur-19

Bohužiaľ sme nedokázali nahradiť zranených hráčov (Šváby, Erben, Bočinec) a náš výkon v sobotu a ani v nedeľu nebol vôbec dobrý a nenadviazali sme na celkom solídne výsledky z prípravy. Trápili sme  sa aj v zápase s Michalovcami až do poslednej štvrtiny, ktorú sme vyhrali o 9 bodov.
Zápas proti Košiciam bol náročný kedže súper nastúpil v plnej sile. Zápas bol vyrovnaný štvrtinu a pol (do stavu 38:32) potom sme však slabou kolektívnoun obranou, zlými riešeniami a slabšou streľbou postupne strácali. Veľký problém nám robili súperove protiútoky a obranný doskok.
Verím,že sa nám vrátia zranení hráči a budeme musieť výrazne zlepšiť našu kolektívnu obranu,aby sa nestavalo,že dostaneme v domácom zápase viac ako sto bodov!