MBK  KARLOVKA  BRATISLAVA   -  MBK  VICTORIA  ŽILINA     63:88    /26:42/

PAŽICKÝ 27,  ŠVÁBY 27, HEBIBI 15, TURZA 15, LENJIK 4

BK  JUNIOR  KOMÁRNO  -  MBK  VICTORIA  ŽILINA      67 : 104   /30 : 53/

ŠVÁBY 26, PAŽICKÝ 23, TURZA 12,  HEBIBI 11, MILO  ĽUBOŠ 11,  FRASS 10, LENJIK 9,  MORAVČÍK 2

Odohrali  sme  výborný  zápas,  deväť  hráčov sa mimoriadne zomklo a zabojovalo.  Od 3 min. sme sa dostali do vedenia, ktoré sme  postupne navyšovali  a  nedovolili sa súperovi dostať  späť do zápasu.  Mimoriadný výkon podala štvorica hráčov: Pažický Filip, Šváby, Hebibi, Turza, ostatní hráči splnili svoju  úlohu na ihrisku.

V Komárne sa nám  vydarila  prvá  štvrtina  10 : 32, postupne sa všetci hráči  dostali na ihrisko a každý odohral  priemerne  20 - 25  min. Zápas sme bez akýchkoľvek  problémov  doviedli  k vysokému  víťazstvu.

Sobotňajšie víťazstvo je veľmi  cenné  pre  udržanie si šance  postupu  na  Majstrovstvá  Slovenska , to  nedeľňajšie sa očakávalo a bolo  povinné.  V  sobotu  3 . marca  2018  nás  čaká  dôležitý  domáci  zápas s družstvom z  Považskej  Bystrice.

Starší žiaci:

ŠŠK KAC Jednota Košice - MBK Victoria Žilina     50:82     /28:40/

Mühlberger 26, Akantis 20, Novák 11, Erben 8, Kadaši 7, Bosík 6, Gavaler 2, Krebes 2

ŠŠK ABOVIA 96 Košice - MBK Victoria Žilina     75:61     /24:36/

Akantis 15, Kadaši 12, Erben 11, Mühlberger 8, Sklenár 6, Novák 5, Bosík 4,

Prvý zápas bol našou jednoznačnou záležitosťou, ale druhý dôležitý zápas o udržanie si neporaziteľnosti nám ušiel v posledných 6 minútach, kedy sa nám postupne vyfaulovali vysoký hráči  Akantis, Erben a Novák, Sklenár dohrával so zlomeným palcom a tak sme výborne rozohratý zápas prehrali, keď nás súper svojou fyzickou hrou postupne prevalcoval. Pri zraneniach Hornáka a Ševčíka je káder veľmi úzky a ostatní hráči nedokázali nahradiť vyfaulovaných a zranených hráčov.

Magvaši 6, Uhrina 2

Bez 5 klúčových hráčov so staršími chlapcami sme namali šancu, ale bojovnost bola.

Mladší mini:

MBK Victoria Žilina -Lúčenec     91-10   /38-5/

URDA 15, KOPUN 14, SEDLAK 14, SAMUHEL 12, JANZ0 12, CUPEK 6, LOKAJ 6, STUCHLY 4, DEJ 2, STUPAREK 2, VITTEK 2, LESTACH 2