pridal: admin 19-2-2018
Víkend vo Victorii
BK INTER BRATISLAVA - MBK VICTORIA ŽILINA   76:84 (33:50)

Body: Lenjik-23 b a 7 asistencií, Michálek -14b,Kasák -13 b, Mrázik-12 b, Moravčík 10 b a 11 obranných doskokov a 5 asistencií, Matejčík 10 bodov a 5 útočných doskokov,Akantis -2 body

Veľmi dobrý kolektívný výkon a vynikajúci vstup do zápasu ked sme vyhrali prvú štvrtinu 26:8.Súpera sme držali celý čas na odstup,dobre sme doskakovali a využívali rýchle protiútoky. Zbytočné sme si nechali priblížiť súpera až v závere keď sme  sa nechali dotiahnuť sa na rozdiel 7 bodov 2 minúty pred koncom.  Šiesti hráči dosiahli dvojciferný počet bodov čo je znakom dobrého kolektívneho výkonu.

BSC BRATISLAVA - MBK VICTORIA ŽILINA   36:112 (12:60)

Body: Akantis -19, Lenjik-16, Matejčík -14, Mrázik - 14, Michálek -14, Černý - 12, Moravčík 10, Dubivec 5, Pažický J.- 2
Súpera z kategórie slabších sme od začiatku do ničoho nepustili a dobrou obranou sme nútili súpera k stratám lopty z čoho pramenili presilové situácie a ľahké koše. Priestor dostali všetci hráči a všetci aj bodovali.

Teraz o dva týždne hráme veľmi doležité zápasy o postup ,ak chceme postúpiť  na záverečný turnaj M- SR, tak musíme poraziť súperov ,ktorí sú v tabuľke pred nami Nitru a Sereď.