pridal: admin 6-2-2018
Víkendové výsledky našich družstiev
1. LIGA  SR   JUNIORI   13. a 14.  kolo

BK 04 AC LB  SPIŠSKÁ  NOVÁ  VES    -     MBK  VICTORIA  ŽILINA     100  :  82     /48 : 51/    
 
ŠVÁBY 34,  PAŽICKÝ 23,  TURZA 14,  HEBIBI 9,  FEDOR 4,  LENJIK 2,  FRASS 1

 
BK  MŠK  KEŽMAROK   -   MBK  VICTORIA  ŽILINA        35   :   145       /22  :  61/

TURZA 38,  FRASS 31, NIŽNÝ 22,  LENJIK  20,  FEDOR 15,  MILO  Ľ . 13,  MORAVČÍK 6 

V  dôležitom a zaujímavom   zápase , sme  po  dobrej hre   vyhrali  1 . polčas  .  Ešte  v 26 .  min. to bolo  dobre  rozohraté na víťazstvo 62 : 66 pre  nás,  no  záverečnú štvorminútovku  3. štvrtiny sme prehrali 14 : 2  a  do  poslednej  švrtiny sme šli s mínusom  8 bodov.   V  33  min.  to  bolo  pre  domácich  len  o  4  body  82  :  78.  Od  tohto  momentu  domáce družstvo  natiahlo  rozdiel až na 16 bodov 100 : 84,  my  sme  už  len  v  závere  znížili.  Víťazstvo  domácich je zaslúžené.
V nedeľnom  zápase  sme  mali k dispozícií  7 hráčov, ktorí hrali veľmi zodpovedne a od  začiatku sme mali  zápas pod  kontrolou.
 
 
1. liga starší žiaci 8. kolo:

BKM Iskra Svit - MBK Victoria Žilina 50:65      /28:40/
 
Novák 16, Akantis 14, Erben 10, Mühlberger 8, Kadaši 8, Hornák 7, Bosík 2
 
9. a 10. kolo:
 
Tydam UJPŠ Košice -  MBK Victoria Žilina  25:92     /14:41/
 
Erben 24, Mühlberger 20, Sklenár 15, Bosík 13, Hornák 10, Gavaler 6, Krebes 4
 
 
BK ŠPD Rožňava -  MBK Victoria Žilina   29:71    /14:26/
 
Erben 14, Bosík 14, Mühlberger 13, Hornák 10, Novák S. 10, Sklenár 6, Gavaler 2, Krebes 2
 
Aj po ďalších zápasoch sme ostali bez bez prehry, ostávajú nám 4 zápasy základnej časti, z toho
2 ťažké zápasy s Aboviou Košice a SNV. Pokúsime sa udržať si neporaziteľnosť a ísť do nadstavby 8 družstiev z čo najlepšou bilanciou, aby sme mali dobrú východiskovú pozíciu pre vybojovanie Final Four.
 
Mladší mini:
 
Zvolen - Za 9-46     /2-27/
 
Janžo 19, Kopún 11, Pivko 6, Balát 4, Suchomel 4, Janík 2
 

image
image
6.5.
U19: Žilina - Košice
89:71
5.5.
U19: Žilina - Michalovce
97:66
17.3.
U15: Žilina - Bánovce nad Bebravou
57:59
25.2.
U17: Žilina - Sereď
66:80
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
55:46
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
57:61
24.2.
U17: Žilina - Nitra
61:78
17.2.
U11: Žilina - Lučenec
91:10
image
image
image
image