pridal: admin 24-10-2017
Kadeti valcovali na domácej pôde
MBK VICTORIA ŽILINA- BSC BRATISLAVA   114:48 (62:19)

Pažický P.-24 bodov, Erben-15, Akantis - 12, Lenjik - 12, Bočinec - 11, Kasák -11, Moravčík -8, Michalek -7, Černý -5, Pažický J. -5, Mrázik-4

Súper mal vačšinu hráčov ročníka 2002 a chýbala mu aj vačšia kvalita,takže zápasu chýbal vačší náboj. Po tretej štvrtine sme viedli 101:25, avšak v poslednej štvrtine sme hrali ľahkovážne a prehrali ju 13:23. Takéto výpadky si nemožme dovoliť ak chceme pomýšľať na najvyššie priečky v lige.

MBK VICTORIA ŽILINA  -  BK INTER BRATISLAVA   85:69 (47:39)

Body Žilina: Pažický P.-20, Erben -18, Moravčík -15, Lenjik-11, Bočinec - 10, Kasák -7, Mrázik - 2, Akantis-2
Body Inter: Mičuda 23, Hupka-13 a Sedlák po 13

V prvých troch kolách neporazené družstvo Interu Bratislava k nám zavítalo v nedeľu 22.10 .Po úvodnej šnúre 11:3 sme so súperom začali hrať vyrovnane  a taký zostal aj polčasový rozdiel 47:39. Súper nás začal pomaly doťahovať v tretej štvrtine a v 25 minúte šiel do vedenia 53:51 potom ešte 56:55 . Od tohto momentu sme boli lepším družstvom na ihrisku. Náš výkon však nebol presvedčivý a potrebujeme zapracovať ešte na našom postupnom útoku a obrane clôn.