pridal: admin 22-11-2016
Kadeti na domácej pôde
MBK VICTORIA ŽILINA - MBA PRIEVIDZA 73:67   (39:25)

Turza 20, Moravčík 18,Lenjik 9, Nižný 9, Erben 6, Šváby 4, Pažický 3, Valentíny a Belčík po 2

Zápas dvoch rozdielnych polčasov, v prvom sme zaskocili súpera dobrou obranou a rýchlym prechodom do protiútoku. V druhom polčase nám robil veľký problém súperov hráč Hromada,ktorý nám dal až 31 bodov! Nebol to z našej strany ideálny výkon ale nakoniec sme si ustrážili víťazstvo.

MBK VICTORIA ŽILINA - IMC POVAŽSKÁ BYSTRICA 54:63   (24:30)

body za ZA: Turza 15, Lenjik 9, Valentíny 8, Šváby 7, Erben 5, Moravčík 4, Pažický2, Belčík 2, Bočinec 2

Za PB: Krčmárik 23, Kubala 10

Proti kvalitnému súperovi sme boli blízko k prekvapeniu. Súper celý zápas viedol ale rozdiel nebol veľký a viackrát sme sa priblížili na rozdiel jedného alebo dvoch košov24:25,18:20,  36:39, 38 :41, 48:52 v závere sme sa opäť príbližili k súperovi 52:57, sme nepremenili vyložené situácie a súper sa nám opäť vzdialil na konečných 54:63. K prekvapeniu nám chýbali lepšie výkony niektorých hráčov.