MBK VICTORIA ŽILINA - BK LOKOMOTÍVA SEREĎ     62 : 54   /37:31/

Body: Moravčík a Pažický po 10, Belčík - 9,Lenjik 8, Valentíny , Černý a Matejčík po 6, Michalek 5, Bočinec 2

MBK VICTORIA ŽILINA-  BK SPU NITRA   68:61   /33:34/

Body: Pažický -20, Lenjik - 12, Valentíny - 9, Bočinec a Moravčík po 8, Belčík 6, Černý  3, Michalek 2

Zápas proti Seredi sme začali výborne,dobrou a koncetrovanou obranou a prvú štvrtinu sme vyhrali 16: 9, v druhej sme tiež začali výborne a výhravali sme už 35:18, od tohto momentu nás ale súper začal postupne sťahovať(šnúra 2:13) až na polčasových 37:31. Tretiu štvrtinu sme vyhrali tesne 9:6 ,keď sme sa výraznejšie v útoku nepresadili ani my ani súper. Nakoniec sa nám podarilo ustrážiť víťazstvo aj keď sa súper v závere dotiahol na rozdiel štyroch  bodov 56:52. Chlapcov musím pochváliť hlavne za výbornú hru v prvom polčase a veľkou bojovnosť počas celého zápasu.

Nedeľný zápas proti Nitre začal dobre a prvú štvrtinu sme vyhrali 24:14 dobrou obranou a rýchlymi protiútokmi. V druhej štvrtine sme ale nepokračovali v tomto trende a prehrali sme ju 9:20! Tretia štvrtina bola opať dobrá z našej strany a opať sme natiahli súpera na 12 bodov. V poslednej štvrtine sme už výhrávali o 18 bodov 64:46, ale opať sme poľavili a súper stiahol až na rozdiel 7 bodov.
V družstve sme mali menšiu márodku, takže aj intenzita v nedeĺnom zápase už nebola taká vysoká ako v sobotu, napriek tomu chcem chalanom poďakovať za dobrú koncetraciu a nasadenie v treningoch a v zápasoch.
Tento piatok dohrávame zápas so Spišskou Novou Vsou 15.4 v telocvični ZS Limbová o 16:30. V neďeľu naopak predohrávame zápas v Považskej  Bystrici. Posledný zápas hráme v Prievidzi 23.4. Ak výhráme zápas so SNV a PB, staneme sa víťazom základnej časti ligy a tým pádom budeme organizovať v Žiline opať po roku záverečný turnaj M-SR.Turnaj by mal organizovaný spolu s juniorským turnajom M-SR nakoľko aj juniori sa stali víťazom základnej časti ligy. Myslím si osobne, že to bude výborná prezentácia nášho klubu a veľký basketbalový sviatok v Žiline.