Naše družstvá opäť víťazne
Starší žiaci U15:

MBK Victoria Žilina - BK Inter Bratislava      85:64 (40:25)

Matejčík 16, Belčík 13, Valentíny 10, Moravčík 9, Pažický 8, Bočinec 7, Lenjik 6, Erben 6, Cerny 5, Jedinák 5

V súboji o prvé miesto v tabuľke sa nám podarilo vrátiť Interu  prehru z prvého zápasu.
Boli sme lepší a agresívnejší hneď od začiatku,keď sa nám podarilo vyhrať prvú štvrtinu 24:7.Druhú štvrtinu sme prehrali tesne 16:18.V tretej štvrtine sme sa ale opäť vrátili k výkonu z prvej štvrtiny a vyhrali sme ju 25 :15 a viacmenej sme rozhodli zápas,ktorý sa potom už iba dohrával.Týmto víťazstvom sme si  výrazne pootvorili dvere k víťazstvu po základnej časti samozrejme za predpokladu, že neprehráme zápasy so slabšími súpermi.

Mladší žiaci U13:

MŠK BK Žiar nad Hronom - MBK Victoria Žilina     45: 40 (21:12)

Kadaši 11, Novák 9, Akantis 6, Muhlberger 5, Gavaler 5, Hornák 2, Ševčík 2

MŠK BK Žiar nad Hronom - MBK Victoria Žilina     51:39 (21:24)

Ševčík 8, Novák 6, Kadaši 6, Muhlberger 5, Gavaler 4, Polko 4, Florek 2, Erben 2, Bosík 2

Stretnutie dvoch najlepších družstiev nášho regionu sledovalo cca 100 divákov v novozrekonštruvanej športovej hale a mali možnosť vidieť kvalitné zápasy tejto vekovej kategórie. Oba zápasy boli dramatické a o víťazovi sa rozhodovalo v ich samom závere. V prvom zapase sme nezachytili úvod, ale postupne sme sa dokázali dotiahnúť na súpera až na 3 body, avšak na víťazstvo nám chýbalo trošku viac času a síl. Druhý zápas sme začali výborne a polčas bol v našej réžii. Pokazený úvod druhého polčasu nás obral o možnosť držať vedenie vo svojich rukách a súper postupne zápas otočil. Chlapcom patrí pochvala za predvedené výkony, čím sa poďakovali svojim rodičom, ktorý vo veĺkom počte cestovali s nimi