pridal: admin 2-2-2016
Všetky naše družstvá na čele tabuliek a v Play off

Gratulujeme našim družstvám k postupu do Play off v najvyšších slovenských súťažiach a držíme palce v ďalších bojoch o cenné kovy!

Juniori U19:

Skupina východ

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry
Skóre
Rozdiel Body
1.
MBK Victoria Žilina
11
10
1
932 : 583
349
21
2.
MBK Karlovka Bratislava
11
10
1
922 : 714
208
21
3.
IMC Slovakia P.Bystrica
11
9
2
854 : 725
129
20
4.
ŠBK Junior Levice
11
8
3
923 : 674
249
19
5.
BK 04 AC LB SNV
11
8
3
825 : 715
110
19
6.
BK Inter Bratislava
11
6
5
845 : 703
142
17
7.
BKM Iskra Svit
11
5
6
777 : 699
78
16
8.
BKM SPU Nitra
11
4
7
649 : 818
-169
15
9.
ŠKP Banská Bystrica
11
3
8
682 : 719
-37
14
10.
KB Košice
11
2
9
735 : 853
-118
13
11.
1. BK Michalovce
11
1
10
594 : 966
-372
12
12.
1. BK Humenné
11
0
11
489 : 1058
-569
11
 
 
Kadeti U17:
Skupina východ

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry
Skóre
Rozdiel Body
1.
IMC Slovakia P.Bystrica A
16
14
2
1319 : 883
436
30
2.
MBK Victoria Žilina
16
14
2
1325 : 878
447
30
3.
BK 04 AC LB SNV
16
14
2
1273 : 926
347
30
4.
ŠKP Banská Bystrica A
16
10
6
1290 : 968
322
26
5.
KB Košice
16
8
8
1228 : 998
230
24
6.
BKM Iskra Svit
16
6
10
981 : 1165
-184
22
7.
1. BK Michalovce
16
3
13
765 : 1269
-504
19
8.
MBK Lučenec
16
2
14
804 : 1224
-420
18
9.
BK MŠK Kežmarok
16
1
15
885 : 1559
-674
17
 

 Starší žiaci U15:

Základná skupina

 

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry
Skóre
Rozdiel Body
1.
MBA Prievidza
11
9
2
906 : 693
213
20
2.
MBK Victoria Žilina
10
9
1
842 : 583
259
19
3.
KB Košice
10
7
3
790 : 660
130
17
4.
BKM SPU Nitra
10
6
4
739 : 645
94
16
5.
BK Lokomotíva Sereď
10
6
4
731 : 666
65
16
6.
BK Inter Bratislava
8
6
2
636 : 473
163
14
7.
BK 04 AC LB SNV
9
4
5
586 : 566
20
13
8.
BKM Iskra Svit
9
4
5
597 : 636
-39
13
9.
IMC Slovakia P.Bystrica
11
2
9
645 : 929
-284
13
10.
MBK Liptovský Mikuláš
10
1
9
573 : 781
-208
11
11.
MBK Lučenec
10
0
10
412 : 825
-413
10

 

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

image
image
9.12.
U15: Žilina - Svit
81:45
26.11.
U19: Žilina - Levice
85:67
25.11.
U19: Žilina - Ban. Bystrica
74:64
29.10.
U15: Žilina - Košice
111:15
29.10.
U19: Žilina - Karlovka Bratislava
90:73
28.10.
U19: Žilina - Komárno
87:58
28.10.
U11: Žilina - Zvolen
70:9
28.10.
U15: Žilina - Rožňava
113:27
image
image
image
image