Víkendové víťazstvá našich družstiev
U19 Juniori - 1. liga:

MBK VICTORIA Žilina - BK IMV Považská Bystrica     88:73   /48:27/

Slavík 23 (7 trojek), Hebibi 20 (5 trojek), Líška 10, Ďuriš 8, Ďurčík 7, Horánsky 7, Boroň 6, Sekera 5, Borik 2, Pažický 0

Dňa 10.10.2015 sme nastúpili na prvý zápas dorasteneckej ligy JUNIOROV proti družstvu z Považskej Bystrici. Úvod zápasu do 4 min. bol vyrovnaný, kedy sa jednotlivé  družstvá striedali vo vedení. Potom sériou 4 trojkových pokusov sme súperovi odskočili na 15 bodový rozdiel a táto veľmi úspešná trojková streľba sa podpísala na tom, že prvá štvrtina skončila rozdielom 21 bodov v náš prospech. V druhej štvrtine sa nám už toľko nedarilo v útoku, ale náskok sme si znova veľmi kvalitnou obranou udržali, o čom svedčí iba 27 inkasovaných bodov za prvý polčas. Druhý polčas sme mali pod kontrolou, okrem strednej časti poslednej štvrtiny, kedy sa súper priblížil na 11 bodov, ale znova skvalitnenou hrou sme tento jeho nápor zastavili a doviedli zápas do víťazného konca so skóre + 15 bodov. V zápase sme mali vynikajúcu trojkovú streľbu, kde z 31 pokusov sme premenili až 15, čo predstavuje skoro 50 % úspešnosť a viac ako polovicu z celkového počtu našich bodov. V zápase nastúpilo všetkých desať hráčov a každý hráč odviedol kvalitný výkon.

U15 Starší žiaci - 1. liga:

MBK VICTORIA Žilina- MBK Liptovský Mikuláš  100:61   /60:28/

Moravčík 23, Erben 18, Belčík 17, Michálek 13, Pažický P. 8, Černý 6, Mrázik 4, Sedláček 4,Bočinec 3, Lenjik 2, Jedinák 2

Chlapcov musím pochváliť za výborne odohranú prvú štvrtinu 43:9,tam bola dobrá agresivita v obrane,velké nasadenie i dobré kombinácie s úspešným zakončením. Zvyšné tri štvrtiny už boli vyrovnané .Na to aby sme sa dostali na záverečný turnaj M-SR musíme hrať však 40 minút kvalitne,takže tieto veci musíme zlepšiť.