pridal: admin 8-6-2015
Fatranská mikroliga - Finále!
FATRANSKÁ MIKROBASKETBALOVÁ LIGA "VIKTORKA" VIII. ročník 2014/ 2015
06. júna 2015 - telocvičňa ZŠ Limbová Žilina
Organizátor zápasov PLAY OFF a zápasov o umiestnenie: MBK VICTORIA ŽILINA
PLAY OFF 1. zápas:

ZŠ V. JAVORKU ŽILINA  -  ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA     18 : 15   /11 : 7/

Strelci za ZŠ V. Javorku: Vereš 4, Tomek 4, Magvaši 2, Diviš 2, Von Epen 2, Kasák 2, Voleský 2
Strelci za ZŠ Martinská: Hruška 12, Janžo 2, Šoška 1 

PLAY OFF 2. zápas:

ZŠ ROZKVET POV. BYSTRICA  -  ZŠ  P.  ŠKRABÁKA D. KUBÍN     29  :  6   /13  :  3/

Strelci za ZŠ Rozkvet: Galko 10, Opoldík 7, Papšo 4, Blaško 2, Drblík 2, Hollý 2, Ondrásky 2

Strelci za ZŠ P. Škrabáka: Pleško 5, Kijac 1

o 5. miesto 

GYMNÁZIUM sv. FRANTIŠKA ŽILINA  -  ZŠ  ZÁVODIE  ŽILINA     26  :  7   /15  :  2/

Strelci za Gymnázium: Kopún 14, Kypus 6, Hoferica 3, Komada 2, Kišša 1

Strelci za Závodie: Koniarová 2, Tomíková 2, Polkorábová 2,  Dubielová 1

o 3. miesto

ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA  -  ZŠ P. ŠKRABÁKA D. KUBÍN     34  :  13   /18  :  2/

Strelci za Martinská: Hruška 10, Úscký 8, Galovič 4, Trnka 4, Matis 2, Samuhel 2, Stuparek 2 ,  Gajdošík 2
Strelci za P. Škrabáka: Strážovský 6, Pleško 3, Knapík 2, Bakaľa 2

o 1. miesto

ZŠ V JAVORKU ŽILINA  -  ZŠ  ROZKVET POV. BYSTRICA     9  :  20   /4 : 8 /

Strelci za ZŠ V. Javorku: Magvaši 6, Bačík 2, Lešta 1
Strelci za ZŠ Rozkvet: Blaško 5, Ondrásky 4, Mizerík 2, Opoldík 2, Hollý 2, Galko 2, Drblík 2, Bednár 1

KONEČNÉ  PORADIE :

1.  ZŠ  ROZKVET  POVAŽSKÁ  BYSTRICA
2.  ZŠ  V.  JAVORKU  ŽILINA
3.  ZŠ  MARTINSKÁ  ŽILINA
4.  ZŠ  P.  ŠKRABÁKA  DOLNÝ  KUBÍN
5.  GYMNÁZIUM  sv.  FRANTIŠKA  ŽILINA
6.  ZŠ  ZÁVODIE  ŽILINA

ALL  STARS  "A"

JAKUB    ONDRÁSKY                     ZŠ  Rozkvet  Považská  Bystrica
TOMÁŠ   OPOLDÍK                        ZŠ  Rozkvet  Považská  Bystrica
MARTIN   MAGVAŠI                       ZŠ  V. Javorku  Žilina
MARTIN   VEREŠ                           ZŠ  V. Javorku  Žilina
PATRIK    HRUŠKA                        ZŠ  Martinská  Žilina

ALL  STARS  "B"

ADAM       OLEŠ                            ZŠ  P. Škrabáka  Dolný  Kubín
DANIEL     USCKÝ                         ZŠ  Martinská  Žilina
RICHARD  KIJAC                          ZŠ  P.  Škrabáka  Dolný  Kubín
ADAM       KYPUS                         Gymnázium  sv.   Františka  Žilina
TOMÁŠ     CSERI                          Gymnázium  sv.  Františka  Žilina  

NAJUŽITOČNEJŠÍ HRÁČI /ČKY/

DÁVID     GALKO                         ZŠ  Rozkvet  Považská  Bystrica
MATÚŠ     TOMEK                         ZŠ  V.  Javorku  Žilina
FILIP        GALOVIČ                     ZŠ  Martinská  Žilina
MARTIN    PLEŠKO                       ZŠ  P.  Škrabáka  Dolný  Kubín
LUKÁŠ      KOPÚN                        Gymnázium  sv.  Franitška  Žilina
TEREZA    FROLOVÁ                     ZŠ  Závodie  Žilina

NAJÚSPEŠNEJŠÍ TRÉNER:

PETER   ILKO                              ZŠ  Rozkvet  Považská  Bystrica

8. ročník Fatranskej Mikrobasketbalovej Ligy "V I K T O R K Y"  vyvrcholil 06. júna 2015 v telocvični ZŠ Limbová v Žiline.V skvelej atmosfére, ktorú udržiavali po celý deň fan kluby jednotlivých družstiev, sa nieslo všetkých 5 zápasov. Chlapci a dievčatá šli do toho úplne naplno , ukázali čo sa za jeden šk. rok  naučili . . . a bolo sa na čo pozerať . . .
Záverečné hodnotenie začalo hymnou Slovenskej republiky , po vyhlásení poradia , dekorovania najlepších, zaznela pre víťazov - chlapcov z Považskej Bystrice hymna víťazov "We Are The  Champions".  Úplne na záver sa všetky družstvá spoločne odfotili, aby pamiatka spoločnej fotky, im navždy pripimínala tento neobyčajný deň v ich basketbalovej kariere.

Ešte litre potu, bude treba vypotiť , ešte stovky kilometrov bude treba nabehať , ešte stovky litrov vody bude treba vypiť, neustále počuvať rady svojich trénerov a naplno  trénovať, až sa stanú z vás chlapci a dievčatá vynikajúci basketbalisti a basketbalistky ...

TEŠÍME SA na 9. ročník!


image
image
6.5.
U19: Žilina - Košice
89:71
5.5.
U19: Žilina - Michalovce
97:66
17.3.
U15: Žilina - Bánovce nad Bebravou
57:59
25.2.
U17: Žilina - Sereď
66:80
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
55:46
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
57:61
24.2.
U17: Žilina - Nitra
61:78
17.2.
U11: Žilina - Lučenec
91:10
image
image
image
image