pridal: Richie 24-5-2015
Vicemajstri SR v kategórii kadetov!

Posledný májový víkend (29.5 – 31.5.2015) sa konali v Žiline, v Športovej hale na Rosinskej ceste Majstrovstvá Slovenska v kategórii KADETI.

Fiba Live Statistics!

Link na http://www.basket.sk/doc/25281/v-ziline-final-four-kadetov

Program zápasov:

Piatok – 29.5.2015

15:00      BKM Svit – BK INTER Bratislava     59 : 43  /24:26/

18:00      MBK VICTORIA Žilina "A" - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves     105 : 43  /58:16/

Sobota – 30.5.2015

15:00       BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK INTER Bratislava    72 : 57   /24:23/

17:30       MBK VICTORIA Žilina "A" - BKM Svit    60 :70   /33:36/

Nedeľa – 31.5.2015

9:30         BKM Svit - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves    91 :77   /36:40/

12:00       BK INTER Bratislava - MBK VICTORIA Žilina "A"     59 : 77   /30:36/

 

KONEČNÁ TABUĽKA TURNAJA :

  1. BKM SVIT                                            3 3 0     220 : 180   6 bodov
  2. MBK VICTORIA ŽILINA                        3 2 1     242 : 172   5 bodov
  3. BK 04 AC LB S  N V                              3 1 2     192 : 253   4 body
  4. BK INTER BRATISLAVA                        3 0 3     159 : 208   3 body

ALL STARS "A"

TOMÁŠ GAJAN                      SVIT                       

ŠIMON ĎURIŠ                      ŽILINA                  

SAMIR HEBIBI                      ŽILINA                    

SAMUEL KUBASKÝ                 SVIT                 

ADAM ZAŤKO                        INTER                    

ALL STARS "B"

MATEJ MAJERČÁK                  SNV                          

JÁN PAVOL KRULL                  SVIT                        

JAKUB MURANSKÝ                  SNV            

IVAN BALCO                          SVIT                        

DOMINIK HEDERA                  INTER                  

MVP

TOMÁŠ GAJAN                        SVIT

NAJLEPŠI STRELEC

SAMIR HEBIBI                        ŽILINA                     

NAJLEPŠÍ TRÉNER

MICHAL MADZIN                    SVIT

Žilina

 

Svit

 

Bratislava

 

Spišská Nová Ves


image
image
24.3.
U15: Žilina - Svit
24.3.
U13: Žilina - Prievidza
24.3.
U13: Žilina - Prievidza
23.3.
U11: Žilina - Ban. Bystrica
66:34
17.3.
U17: Žilina - Bánovce nad Bebravou
104:64
16.3.
U14: Žilina "A" - Žiar n. Hronom
16.3.
U14: Žilina "A" - Žiar n. Hronom
16.3.
U17: Žilina - Levice
66:76
image
image
image
image