pridal: admin 4-5-2015
Fatranská mikroliga - 2. semifinálový turnaj
 
2. turnaj - semifinálová skupina "X" /1. - 3. miesto/
 
25. apríla 2015, telocvičňa ZŠ Limbová Žilina, Solinky, organizátor ZŠ Martinská, Žilina
 
ZŠ  V. Javorku Žilina - ZŠ Rozkvet Pov. Bystrica     11 : 16   /7 : 8/

Strelci za ZŠ V. Javorku: Magvaši 7, Muhlbergerová 2, Uhrina 2

ZŠ Martinská Žilina  -  ZŠ  Rozkvet Pov. Bystrica     7 : 21   /0 : 14/

Strelci za ZŠ Martinská: Uscký 3, Gajdošík 2, Marček 2

ZŠ  Martinská Žilina  -  ZŠ  V. Javorku Žilina     24  :  23   /8  : 12/

Strelci za ZŠ Martinská: Hruška 7, Uscký 6, Galovič 5, Marček 3, Šoška 1, Gajdošík 1, Trnka
Strelci za ZŠ V. Javorku: Tomek 6, Uhrina 5, Kasák 3 , Von Epen 3, Magvaši 2 , Vereš 2, Gašpierik 1, Bačík 1

Tabuľka po 2. semifinálovom turnaji - skupina "X" /1. - 3. miesto/
 
1.  ZŠ  ROZKVET  POV.  BYSTRICA     4    4    0    82   :  39      8  bodov
2.  ZŠ  V.  JAVORKU  ŽILINA              4    1    3    62   :  71      5  bodov
3.  ZŠ  MARTINSKÁ    ŽILINA             4    1    3    47   :  81      5  bodov

3. semifinálový turnaj tejto skupiny sa uskutoční 8. mája 2015 v Považskej Bystrici 
 
 
2. turnaj - semifinálová skupina "Y"   /o 4. - 6. miesto/
 
2.  mája 2015 - telocvičňa ZŠ Závodie Žilina, organizátor: ZŠ Závodie, Žilina

ZŠ Závodie Žilina  -  Gymnázium sv. Františka Žilina     20 : 19     /8 : 14/

Strelci za Gymnázium sv. Frant.: Kopún L. 11, Kypus 4, Hoferica 2, Komada 2

Gymnázium sv. Františka Žilina - ZŠ  P. Škrabáka D. Kubín   20 : 23   /14  :  8/

Strelci za Gymnázium sv. Frant.: Kopún L. 16, Kypus 4

ZŠ  Závodie  Žilina  -  ZŠ  P. Škrabáka D. Kubín     34  :  21   /25 : 8/

Tabuľka po 2. semifinálovom turnaji - skupina "Y" /4. - 6. miesto/
 
1.  ZŠ  ZÁVODIE  ŽILINA                                   4    3    1    99   :  79      7  bodov
2.  ZŠ  P. ŠKRABÁKA  D.  KUBÍN                         4    2    2    78   :  91      6  bodov
3.  GYMNÁZIUM  sv.  FRANTIŠKA  ŽILINA          4   1    3    67   :  74      5  bodov

3. semifinálový turnaj skupiny o 4. - 6. miesto sa uskutoční 16. mája 2015 v telocvični ZŠ Limbová Žilina, sídlisko Solinky. Organizátor turnaja: Gymnázium sv. Františka Žilina.


image
image
6.5.
U19: Žilina - Košice
89:71
5.5.
U19: Žilina - Michalovce
97:66
17.3.
U15: Žilina - Bánovce nad Bebravou
57:59
25.2.
U17: Žilina - Sereď
66:80
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
55:46
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
57:61
24.2.
U17: Žilina - Nitra
61:78
17.2.
U11: Žilina - Lučenec
91:10
image
image
image
image