pridal: admin 13-3-2015
Naši žiaci po základnej časti na čele tabuľky

MBK VICTORIA ŽILINA - BANÍK CÍGEĽ PRIEVIDZA     68:33   /38:14/

Body: Černý 17, Belčík 14, Pažický P. 12, Tomiczek 6, Moravčík  4, Lenjik  4, Matejčík 4, Valentíny 2, Bočinec 1

V súboji o prvé miesto v tabuľke sme hrali naozaj dobre a Prievidzu posilnenú o Samuela Horvátha zo Žiaru nad Hronom sme hlavne v prvom zápase k ničomu vážnejšiemu nepustili.
V druhom to už bolo o dosť vyrovnanejšie, hlavne v prvom polčase a súperovi sme sa vzdialili až v 3-tej štvrtine. Stav po tretej štvrtine (50:35).

MBK VICTORIA ŽILINA - BANÍK CÍGEĽ PRIEVIDZA     60:48   /30:29/

Body: Moravčík 12, Černý 10, Pažický P.11, Lenjik 6, Belčík 5, Matejčík 4, Erben 4, Tomiczek 4, Valentíny 2, Sedláček 2

Takže základnú časť sa nám podarilo vyhrať bez prehry,čo mu sme veľmi radi avšak dôležité zápasy nás čakajú až teraz a to hlavne na záverečnom turnaji Majstrovstiev Slovenska. Podali sme si žiadosť o organizáciu záverečného turnaja M-SR a veríme, že nám bude pridelená. Momentálne máme dva mesiace na vyladenie formy a vylepšenie viacerých parametrov našej hry.