pridal: admin 3-3-2015
Fatranská mikroliga - 3. turnaj

28.02.2015 - telocvičňa ZŠ Limbová  Žilina, organizátor: ZŠ Martinská, skupina "A"

ZŠ R. ZAYMUSA ŽILINA  -  ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA     12 : 21  /4 : 4/

Strelci za ZŠ R. Zaymusa: Kypus 5, Komada 4, Kopún L. 2, Samuhel 1

Strelci za ZŠ  Martinská: Galovič 6, Uscký 6 , Trnka 4, Marček 4,  Gajdošík 1

ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA  -  ZŠ  P. ŠKRABÁKA D. KUBÍN     22 : 4  /10 : 2/

Strelci za ZŠ Martinská: Galovič 6, Uscký 6, Matis 4, Škola 2, Šoška 2, Gajdošík 2

Strelci za ZŠ P. Škrabáka: Mahút 2, Draškovič 1, Peško 1

ZŠ R. ZAYMUSA ŽILINA  -  ZŠ P. ŠKRABÁKA D. KUBÍN    22 : 18  /14  :  2/

Strelci za ZŠ R. Zaymusa: Komada 14, Kopún 4, Kypus 2, Cibuľka 2

Strelci za ZŠ P. Škrabáka: Oleš 12, Pleško 4, Knapík 2

TABUĽKA, SKUPINA "A"

1.  ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA               6  6  0    144  :  44    12  bodov
2.  ZŠ P. ŠKRABÁKA D. KUBÍN          6  2  4     72  : 106     8  bodov
3.  ZŠ R. ZAYMUSA ŽILINA               6  1  5      55  : 121    7 bodov

Do skupiny "X"   /o 1.- 3. miesto/ postupuje ZŠ MARTINSKÁ, ŽILINA
Do BARÁŽOVÉHO KOLA postupuje ZŠ P. ŠKRABÁKA DOLNÝ KUBÍN
Do skupiny "Y"   /o 4.-6. miesto/ zostupuje ZŠ R. ZAYMUSA ŽILINA

28.02.2015, telocvičňa ZŠ Závodie Žilina, organizátor: ZŠ Závodie Žilina, skupina "B"


ZŠ ZÁVODIE ŽILINA  -  ZŠ ROZKVET POV. BYSTRICA    10 : 30  /2 : 18/

Strelci za ZŠ Závodie: FROLOVÁ 8, BARAN 2, TOMIKOVÁ 2

Strelci za ZŠ Rozkvet:  MIZERÍK 8, PIVARČI 4, ONDRÁSKY 4, HOLLÝ 4, PAPŠO 2, ORAVEC 2, OPOLDÍK 2, MATEJIČKA 2, DRBLÍK 2

ZŠ JAVORKOVÁ ŽILINA  -  ZŠ ROZKVET POV. BYSTRICA    18 : 14  /10 : 9/

Strelci za ZŠ Javorková: Vereš 8, Magvaši 4, Diviš 2, Von Epen 2, Tomek 2

Strelci za ZŠ Rozkvet: Pivarči 4, Ondrásky 4, Hollý 4, Chromek 2

ZŠ  ZÁVODIE  ŽILINA  - ZŠ JAVORKOVÁ ŽILINA    16  : 24  /10 :  10/

Strelci za ZŠ Závodie: Frolová 10, Koniarová 4, Baran 2, Tomiková 2

Strelci za ZŠ Javorková: Von Epen 6, Lovišek 4, Magvaši 4, Baďura 2, Tomek 2, Janešík 2, Uhrina 2, Vereš 2

TABUĽKA po  3. TURNAJI SKUPINA "B" 

1. ZŠ V. JAVORKU ŽILINA                  6  5  1      123  :   81     11  bodov
2. ZŠ ROZKVET POV. BYSTRICA         6  4  2      127  :   79     10  bodov
3. ZŠ ZÁVODIE ŽILINA                      6  0  6        74  :  164      6  bodov

Do skupiny  "X" /o 1.-3. miesto/ postupuje ZŠ V. JAVORKU ŽILINA
Do BARÁŽOVÉHO KOLA postupuje ZŠ ROZKVET POV. BYSTRICA
Do skupiny "Y" /o 4.- 6. miesto /zostupuje ZŠ ZÁVODIE ŽILINA

Pozn.: Termín BARÁŽOVÉHO KOLA bude včas družstvám upresnený!
 
 

image
image
9.12.
U15: Žilina - Svit
81:45
26.11.
U19: Žilina - Levice
85:67
25.11.
U19: Žilina - Ban. Bystrica
74:64
29.10.
U15: Žilina - Košice
111:15
29.10.
U19: Žilina - Karlovka Bratislava
90:73
28.10.
U19: Žilina - Komárno
87:58
28.10.
U11: Žilina - Zvolen
70:9
28.10.
U15: Žilina - Rožňava
113:27
image
image
image
image