pridal: admin 19-6-2012
BADEM 2012 - Mikro mini chlapci a dievčatá r. 2002

Zápasy skupina "A"

MBK VICTORIA  ŽILINA  "A" -  MBK  VICTORIA  ŽILINA  "C"           60  :  16

MBK VICTORIA  ŽILINA  "A" -  MŠK  BK   ŽIAR NAD HRONOM "B"    49  :  32

MBK VICTORIA  ŽILINA  "A" -  BK NOVÉ MESTO  NAD  VÁHOM         52  :   6

MBK VICTORIA  ŽILINA  "C" -  MŠK  BK   ŽIAR NAD HRONOM          31  :  39

MBK VICTORIA  ŽILINA  "C" -  BK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM           95  :   1


Zápasy skupina  "B"

MBK VICTORIA ŽILINA  "B"  -  BK IMC POVAŽSKÁ BYSTRICA            73  :  3

MBK VICTORIA  ŽILINA "B"  -  BK ŠKP  BANSKÁ BYSTRICA               49  :  14

MBK VICTORIA ŽILINA  "B"  -  MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM  " A "      42  :  13


ŠTVRŤFINÁLE

MBK VICTORIA ŽILINA  "A"    -  BK IMC POVAŽSKÁ BYSTRICA            62  :    6

MBK VICTORIA ŽILINA  "B"    -  BK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM             64  :    4

MBK VICTORIA ŽILINA  "C"    -  MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM  "A"        27  :   11


SEMIFINÁLE

MBK VICTORIA ŽILINA  "A"    -  MBK VICTORIA ŽILINA  "C"               57   :  24

MBK VICTORIA ŽILINA  "B"    -  MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM  "B"        23  :  38


Zápas  o  3.  miesto

MBK VICTORIA ŽILINA  "C"  -  MBK VICTORIA ŽILINA  "B"               24   :  25


Zápas  o  1.  miesto

MBK VICTORIA ŽILINA  "A"  -  MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM  "B"       52  :    39


KONEČNÉ  PORADIE

  1. MBK VICTORIA  ŽILINA  "A"
  2. MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM "B"
  3. MBK VICTORIA ŽILINA  "B"
  4. MBK VICTORIA ŽILINA  "C"
  5. MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM "A"
  6. BK ŠKP  BANSKÁ  BYSTRICA
  7. BK IMC POVAŽSKÁ BYSTRICA
  8. BK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

ALL  STARS

PATRIK  PAŽICKÝ    -  MBK  VICTORIA  ŽILINA  "A"
JAKUB  PAŽICKÝ     -  MBK   VICTORIA  ŽILINA  "A"
MICHAL ŽIDEK        -  MBK  VICTORIA  ŽILINA   "C"
DÁVID   NOVÁK       -  MBK  VICTORIA  ŽILINA   "B"

NAJLEPŠÍ  TRÉNER: Mgr.  Miroslav  Chudík  - MBK VICTORIA  ŽILINA  "A"


image
image
6.5.
U19: Žilina - Košice
89:71
5.5.
U19: Žilina - Michalovce
97:66
17.3.
U15: Žilina - Bánovce nad Bebravou
57:59
25.2.
U17: Žilina - Sereď
66:80
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
55:46
24.2.
U14: Žilina - Žiar n. Hronom
57:61
24.2.
U17: Žilina - Nitra
61:78
17.2.
U11: Žilina - Lučenec
91:10
image
image
image
image