pridal: admin 30-1-2012
Fatranská mikroliga

2. turnaj , skupina "B",    organizátor : ZŠ A. Dubčeka MARTIN , 21. 01. 2012
---------------------------------------------------------------------------------------

ZŠ A. DUBČEKA MARTIN - ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA   30 : 32    /14 : 12 /

Strelci za ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA: Valentíny 12, Kubica 10, Pažický J. 4, Stupárek 4, Kasák 2

ZŠ A. DUBČEKA MARTIN - ZŠ  TERCHOVÁ    14 : 24    /10 : 6/

ZŠ  TERCHOVÁ - ZŠ MARTINSKÁ ŽILINA   30 : 19    /22 : 8 /

Strelci  za ZŠ  MARTINSKÁ ŽILINA : Pažický J. 6, Valentíny 4, Kafka 4, Bosík 2, Kubica 2, Stupárek 1
3. turnaj  , skupina " A " ,  28.01.2012, organizátor turnaja : ZŠ Závodie Žilina, Telocvičňa ZŠ Závodie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZŠ ZÁVODIE ŽILINA  -  ZŠ V. JAVORKU  ŽILINA     9   :   42   /  3   :  20  /

Strelci za ZŠ Závodie: Skaličanová 4, Gondóvá 4, Gažiová 2, Murínová 1

Strelci za ZŠ V. Javorku: Gavalier 13, Mrázik 8, Tomiczková 6, Erben  6, Hanák 4, Kováč 3, Ďurajka 2

ZŠ H. ZELINOVEJ  VRÚTKY   -   CZŠ  R. ZAYMUSA   ŽILINA     12   :  13   /4  :  7/

Strelci za CZŠ  R. Zaymusa:  Židek 11, Blaho 2

ZŠ ZÁVODIE  ŽILINA   -   CZŠ R. ZAYMUSA   ŽILINA           20  :  23   /10  :   8/

Strelci za ZŠ Závodie: Gondová 10, Lazarová 4, Skaličanová 4, Belčíková 2

Strelci za CZŠ R. Zaymusa:  Blaho 8, Trnka 6, Židek 4, Ladecký 3, Jankech A. 2

ZŠ V. JAVORKU ŽILINA   -  ZŠ H. ZELINOVEJ  VRÚTKY          32   :   4    /12  :  0/

Strelci za CZŠ R. Zaymusa:  Gavalier 12, Švábik 6, Kováč 6, Lazar 4, Hanák 2, Ďurajka 2

ZŠ  V. JAVORKU  ŽILINA   -  ZŠ  R.  ZAYMUSA  ŽILINA     21  :  11   /13  :  4/

Strelci za ZŠ V. Javorku: Gavláková 8, Kováč 7, Gavalier 6

Strelci za ZŠ R. Zaymusa: Blaho, Kotúček, Trnka, Židek, Ladecký po 2, Jankech 1

ZŠ  ZÁVODIE  ŽILINA    - ZŠ  H.  ZELINOVEJ  VRÚTKY       18  : 21   /8  :  11/

Strelci za ZŠ Závodie: Gondová 6, Belčíková 4, Gažiová 4, Skaličanová 2, Lazarová 2

image
image
14.10.
U19: Žilina - Ban. Bystrica
79:58
13.10.
U19: Žilina - Levice
78:70
6.10.
U14: Žilina "A" - Handlová "B"
136:3
6.10.
U14: Žilina "A" - Handlová "B"
129:19
6.5.
U19: Žilina - Košice
89:71
5.5.
U19: Žilina - Michalovce
97:66
17.3.
U15: Žilina - Bánovce nad Bebravou
57:59
25.2.
U17: Žilina - Sereď
66:80
image
image
image
image